intech.lv

Meklēt

Ražotāji

Garantijas noteikumi

 

1. Garantijas termiņš ir norādīts izvēlētās preces aprakstā (no 12 līdz 36 menēsim). Saņemot preci, Jūs saņemiet garantijas apliecību ar atrunātiem garantijas nosacījumiem. Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem.

2. Šajā gadījumā Jums ar garantijas apliecību un ar preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem/u jāgriežas pie garantijas apliecībā norādītā konkrētās preces servisa nodrošinātāja.

3. Garantija neattiecas uz:

aksesuāriem, kuri ietilpst izstrādājuma komplektācijā (barošanas elementi, antena, tālvadības pults, saslēgšanas vadi u.t.)

izstrādājuma piederumiem vai daļām

4. Garantijas noteikumi neparedz arī mehānismu tīrīšanu. Šāda veida pakalpojumi tiek sniegti pēc klienta pieprasījuma un jāapmaksa atsevišķi.

5. Garantija netiek uzskatīta par derīgu:

ja ir konstatēti mehāniski bojājumi, kuri radušies klienta neuzmanības dēļ

ja ir konstatēti bojājumi, kuri radušies nepārvaramas varas dēļ un nav atkarīgi no pārdevēja vai ražotāja:

bojājumi, kuri radušies dabas katastrofu, zibens trieciena vai ugunsgrēka dēļ

bojājumi, kurus izraisījuši nepiederīgu priekšmetu, šķidruma vai kukaiņu un tml. iekļūšana izstrādājuma iekšpusē;

bojājumi, kuri radušies neatbilstošu ķīmisku sastāvu lietošanas rezultātā;

bojājumi, kuri radušies sprieguma svārstīšanos maiņstrāvas rezultātā, komunikāciju un satelīttelevīzijas tīkla parametru nesakritības un citu sadzīves faktoru dēļ.

gadījumā, ja klients nav pildījis lietošanas pamācībā minētās prasības, uzglābašanas vai izstrādājuma transportēšanas prasības, kā arī, ja tiek konstatēts nepareizas pieslēgšanas vai uzstādīšanas fakts;

ja izstrādājums tiek izmantots neatbilstoši tā lietošanas mērķim vai profesionālos nolūkos;

gadījumā, ja klients ir labojis, kopējis vai pazaudējis servisa karti;

jebkāda veida bojājumu gadījumā, ja tiek konstatēts garantijas plombas vai sērijas numura bojāšana, iekļūšana izstrādājuma iekšpusē un komunikāciju mainīšana vai bojāšana.

6. Interneta veikalā intech.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Prece var atšķirties no attēla. Uz attēla var būt detaļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preces aprakstam ir informatīva nozīme, parametros un komplektācijās var būt ražotāja izmaiņas vai modifikācija. Intech.lv sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem.  Internet veikāls intech.lv patur vienpusīgu tiesību jebkurā brīdī veikt  izmaiņas vispārējos pārdošanas nosacījumos un piedāvājamo preču cenrādī. Izmaiņas un papildinājumi cenrādī un nosacījumos stājas spēkā no brīža, kad tie tiek publicēti mājas lapā http://intech.lv/ . Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņas stājās spēkā, attiecas tie nosacījumi, kas darbojās pasūtījuma veikšanas brīdī.

 


MājasMājas

Grozs

Nav produktu

Piegāde 0,00 EUR
Kopā (ar PVN) 0,00 EUR

Grozs Pasūtīt

Jauni produkti

Nav jaunu produktu